Színpadi program

A 31. MESTERSÉGEK ÜNNEPÉNEK SZÍNPADI PROGRAMJA

OROSZLÁNOS UDVAR SAVOYAI TERASZ
     
idő program program
     
aug. 17. CSÜTÖRTÖK  
12.00   Aranyalma Páros: A kicsi dió  – interaktív zenés mesejáték
13.00 Vendégünk a Százhalombattai Summerfest: néptánc Baskírkiából és Costa Ricáról  
14.00   Vendégünk a Százhalombattai Summerfest: néptánc Lengyelországból és Paraguayból
15.00 Somogy táncegyüttes  
16.00   Geröly Tamás és Ökrös Csaba duó koncertje
17.00 Vojasa Zenekar világzenei koncertje  
18.00   ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
19.00 Budafolk Band koncertje Suttyomba Zenekar koncertje
20.00   Róka Szabolcs és Kátai Zoltán
21.00 Budafolk Band – táncház A kínai ELK Chamber Orchestra népzenei koncertje
     
aug. 18. PÉNTEK  
11.00 Apnoé Zenekar: Binde bácsi barátai (interaktív gyermekkoncert)  
12.00   Tatros Együttes koncertje
13.00 Vendégünk a Százhalombattai Summerfest: néptánc Grúziából és Hondurasból  
14.00   Vendégünk a Százhalombattai Summerfest: néptánc Brazíliából és Portugália – Maderiáról
15.00
Csillagoknak teremtője 

– Kodály reflexiók Agócs Gergely és a Fonó Zenekar előadásában

 
16.00   Szilágyi Áron és Szokolay Dongó Balázs: Dorombos
17.00 Ünnepi viseletek régen és ma – Eltűnés és újjászületés  
18.00   ÜNNEPI DÍJÁTADÓ
19.00 Tükrös Együttes koncertje Csizmadia Anna, Brasnyó Antal és a Juhász zenekar koncertje
20.30   M.É.Z. Együttes: Ír tánczene és táncház
21.00 Tükrös Együttes táncház  
     
     
  OROSZLÁNOS UDVAR SAVOYAI TERASZ
aug. 19. SZOMBAT  
10.00   Tázló Zenekar koncertje
11.00 Veronaki – Gőgös Gúnár Gedeon: Libabál – családi koncert  
12.00   HajduX Zenekar folk és régizenei koncertje
13.00 Ég-világ zenekar: A medve nem játék… – interaktív gyermekkoncert  
14.00   Bara Zenekar koncertje
15.00 Hungarian Folk Embassy – Magyar Népzenei Nagykövetség   Népművészet Mestere Díjátadó Ünnepség
16.00  Reformáció 500 Divatbemutató – By Me by Hrivnák Tünde Ég-világ zenekar világzenei koncertje
17.00 Romengó Együttes koncertje  
18.00   Táncra Magyar ! – interaktív ismeretterjesztő folkelőadás táncról, zenéről, viseletekről Nemes Szilvia és az Imágó Táncegyüttes előadásában. Zenél: ifj. Csoóri Sándor és barátai
19.00 Lajkó Félix Trió koncertje  
20.00   Khuk mongol zenei együttes koncertje
21.00 Moldvai tánház az Ég-világ zenekarral  
     
aug. 20. VASÁRNAP  
10.00 Pályi János: Vitéz László és az elátkozott malom  
11.00   Környei Alice: Muzsikáló Esztendő – Dongó dalok apróknak nyár idején
12.00 Bihari Táncegyüttes ünnepi műsora  
13.00   Csoóri Sándor és fiainak koncertje
14.00 Zsikó Zenekar koncertje  
15.00   Ég-világ zenekar koncertje
16.00 Balassi Táncegyüttes, Békéscsaba  
17.00   Pályi János: Vitéz László
18.00 Bartók és a népzene – Szent Efrém Férfikar és Szokolay Dongó Balázs  
19.00   A Magyar  Dudazenekar koncertje

 

ÚJVILÁG KERTBEN: PIHENŐKERT, BABAJÁTSZÓ KÖRNYEI ALICÉVAL 10 – 19 ÓRA KÖZÖTT MINDEN NAP